• 30 MAJA 18

  „Droga do lasu” – informacje organizacyjne o wycieczce (2 czerwca)

  I. GRUPY 1A, 2A, 3A

  Grupy rozpoczynające zajęcia od wycieczki (1A, 2A, 3A) spotykają się o godz. 8.45 na parkingu przy ul. Miodowej (Głębokie). Poniżej załączam link, na którym widoczne jest miejsce zbiórki:

  Miejsce zbiórki

  O godzinie 11.30 zostanie podstawiony autokar, którym dzieci zostaną przewiezione na dalsze zajęcia w budynku przy al. Piastów 40b. Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem. Prosimy rodziców dzieci z grup 1A, 2A, 3A o odebranie dzieci o godz. 14.00 z budynku przy al. Piastów 40b.

  II. GRUPY 1B, 2B

  Grupy zaczynające zajęcia od zajęć językowych (1B, 2B) rozpoczynają zajęcia o godz. 10.00 w budynku przy al. Piastów 40b. Zajęcia odbywają się zgodnie z załączonym harmonogramem. O godzinie 11.45 zostanie podstawiony autokar, którym dzieci zostaną przewiezione na parking przy ul. Miodowej (Głębokie). Prosimy rodziców dzieci z grup 1B, 2B o odebranie dzieci o godz. 15.00 z parkingu przy ul. Miodowej (Głębokie). Poniżej załączam link, na którym widoczne jest miejsce zbiórki:

  Miejsce zbiórki

  Informacje dodatkowe:

  – dzieci powinny być ubrane w wygodne stroje, w których będą mogły swobodnie spacerować, uczestniczyć w zabawach na świeżym powietrzu (organizatorzy wycieczki proponują jednak zrezygnowanie z ubierania dzieci w krótkie spodenki);

  – prosimy o nieprzynoszenie kiełbasek itp., w ognisku będą pieczone owoce;

  – prosimy o zaopatrzenie dzieci w wodę do picia (woda będzie również zapewniona przez organizatorów, ale ze względu na upały prosimy, aby każde dziecko miało również coś do picia ze sobą).