Zespół pracowników - Wydział Filologiczny

al. Piastów 40b, budynek nr 4

Kierownik Katedry Iberystyki I Latynoamerykanistyki:

dr hab. Barbara Stawicka-Pirecka, prof. US  pokój 07, mail: barbara.stawicka-pirecka@usz.edu.pl

Zespól pracowników Katedry 

dr Santa Ferretti – adiunkt, pokój 09, mail: santa.ferretti@usz.edu.pl

dr Javier Gonzalez Fernandez – adiunkt, pokój 09, mail: javier.gonzalez@usz.edu.pl

dr Nina Pielacińska – adiunkt, pokój 09, mail: nina.pielacinska@usz.edu.pl

mgr Manuel Pérez Machado – wykładowca, pokój 09, mail: manuel.perez-machado@usz.edu.pl

mgr Barbara Kosik-Szwejkowska – wykładowca, pokój 05, mail: barbara.kosik@usz.edu.pl

mgr Manuel Castillo Martinez- lektor, pokój 05, mail: manuel.martinez@usz.edu.pl

mgr Krzysztof Molenda- lektor, pokój 09, mail: krzysztof.molenda@usz.edu.pl

mgr Ángel Vega – lektor, pokój 09, mail: angel.vega@usz.edu.pl

dr Natasza Posadzy – adiunkt (na zlecenie), pokój 09

mgr Alejandro Rogla – lektor (na zlecenie), pokój 05