• 15 CZE 18

KOMUNIKAT NR 2/2018 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO US z dnia 12 czerwca 2018 roku

Szczecin, 12 czerwca 2018 roku

KOMUNIKAT NR 2/2018

WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO US

z dnia 12 czerwca 2018 roku

Zgodnie z Ordynacją wyborczą Uniwersytetu Szczecińskiego oraz obwieszczeniami nr 5/2018, 6/2018 i 7/2018 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego z dn. 12 czerwca 2018 roku dr hab. Adrianna Seniów, Dziekan Wydziału Filologicznego US zgłosiła następujących kandydatów na stanowiska prodziekanów Wydziału Filologicznego US:

– prof. dr hab. Andrzej Skrendo –

prodziekan ds. nauki Wydziału Filologicznego US

– dr hab. Tomasz Szutkowski, prof. US –

prodziekan ds. kształcenia Wydziału Filologicznego US

– dr Nina Pielacińska –

prodziekan ds. studenckich Wydziału Filologicznego US

Wybory na stanowiska prodziekanów Wydziału Filologicznego US odbędą się w dn. 19 czerwca 2018 roku o godz. 11.45 w Sali Rady Wydziału Filologicznego US (al. Piastów 40b, bud. 4). Wyboru prodziekanów dokona Wydziałowe Kolegium Elektorów WF US.

Przewodnicząca
    Wydziałowej Komisji Wyborczej