• 01 SIE 19

Otwarty kurs języka obcego dla dorosłych na Wydziale Filologicznym US

Do wyboru – pięć języków obcych na różnych poziomach nauczania. Zajęcia – od października 2019 r. Zapisy – trwają!

W roku akademickim 2019/2020 na Wydziale Filologicznym US po raz kolejny organizowany jest dwusemestralny OTWARTY KURS JĘZYKA OBCEGO (dla osób dorosłych – ukończone 18 lat w momencie uruchomienia kursu).

W ofercie znajduje się pięć języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, włoski i rosyjski.

Kurs składa się z  20 sobotnich zjazdów, każdy po 4 godziny dydaktyczne. Zajęcia prowadzą wyłącznie wykwalifikowani lektorzy języków obcych – w większości pracownicy Wydziału Filologicznego US.

Łączny koszt rocznego kursu to 1.300 zł. Istnieje możliwość płatności w dwóch lub czterech ratach.

Nabór trwa do 25 września 2019 r. i odbywa się na podstawie zgłoszeń na formularzu, który jest do pobrania w załączniku poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

OKJO 2019 – formularz zgłoszenia

Skan wypełnionego i podpisanego zgłoszenia  można złożyć dwojako:

• albo przesyłać skan zgłoszenia w na adres e-mail: malypoliglota@univ.szczecin.pl lub agnieszka.szlachta@usz.edu.pl – terminie do 25 września 2019 r.
    • albo w wersji papierowej złożyć w sekretariacie na Wydziale Filologicznym US, al. Piastów 40B, budynek nr 5 w pokoju 104 – w terminie od 2 do 25 września 2019 r.

Kontakt:

dr Agnieszka Szlachta – kierownik kursu, pod adresem: malypoliglota@univ.szczecin.pl lub agnieszka.szlachta@usz.edu.pl

mgr Renata Żuk – obsługa administracyjna kursu, tel. 91 444 28 80

Więcej informacji na stronie: http://podyplomowe.usz.edu.pl/kurs/otwarty-kurs-jezyka-obcego

Zapraszamy do rekrutacji.