• 30 PAŹ 18

Otwarty kurs języka obcego na Wydziale Filologicznym US – wyniki drugiego naboru

Informujemy, że w wyniku przedłużonej rekrutacji na Otwarty kurs języka obcego, odbywający się w soboty na Wydziale Filologicznym US (al. Piastów 40b, bud. 4) od 27 października 2018 r. zostaną uruchomione dwie dodatkowe grupy:
    – kurs języka niemieckiego na poziomie podstawowym (zajęcia w sali 216),
    – kurs języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym (zajęcia w sali 217).

Przypominamy, że od 13 października trwają zajęcia w następujących grupach:
    – kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym (zajęcia w sali 201),
    – kurs języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (zajęcia w sali 213),
    – kurs języka włoskiego na poziomie podstawowym (zajęcia w sali 218).

Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o godz. 10.30.

Nadal można przesyłać zgłoszenia do wszystkich uruchomionych grup – elektronicznie na adres malypoliglota@univ.szczecin.pl
    Wzór karty zgłoszenia: Karta zgłoszeniowa – OKJO
    Informacje o kursie dostępne są na stronie: www.podyplomowe.usz.edu.pl/kurs/otwarty-kurs-jezyka-obcego.