• 01 CZE 18

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym „Mały poliglota” odbędzie się 16 czerwca 2018 roku o godzinie 10.00.

Uroczystość będzie miała miejsce w sali Rady Wydziału Filologicznego US (nr 17-19) w budynku Wydziału Filologicznego US nr 4 przy al. Piastów 40b.

Mali studenci odbiorą dyplomy ukończenia studiów, a także – wysłuchają studenckiej pieśni „Gaudeamus igitur”. Uprzejmie prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed planowanym początkiem uroczystości, aby wcześniej zająć przygotowane dla Państwa miejsca.

Prosimy również o informację, jeśli dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w rozpoczęciu roku akademickiego (nie zostanie wtedy wyczytane podczas wręczania indeksów).