Yara Poland Sp. z o.o.

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego utrzymuje stałą współpracę z firmą

Yara Poland Sp. z o.o.,

która  jest sponsorem Wydziału Filologicznego.

Bardzo doceniamy i dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie wydziału.

 

Zapraszamy na stronę Yara Poland Sp. z o.o. w Szczecinie.

yara

Convergys

convergys
Promocja firmy Convergys skierowana do studentów filologii germańskiej w dniu 28 maja 2014 roku w budynku przy ul. Rycerskiej 3 w Szczecinie.

OPIS FIRMY

Convergys jest globalnym liderem w branży obsługi klienta i wsparcia technicznego.

Stanowi obecnie jedną z największych na świecie firm BPO specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z Klientami. Organizacja zatrudnia 125 tysięcy osób w ponad 150 contact centers znajdujących się w 31 krajach. W Polsce firma ma dwa oddziały: w Szczecinie i w Lublinie.

Otwarta w 2005r. w Szczecinie pierwsza filia firmy w Polsce, jest jednocześnie pierwszym oddziałem spółki powstałym w Europie Środkowowschodniej.

Convergys w szczecińskiej lokalizacji zatrudnia blisko 270 osób, które z powodzeniem wspierają w kilku językach europejskich użytkowników produktów znanych światowych marek branży IT oraz elektroniki użytkowej.

Nie zaprzestając rekrutacji na język niemiecki, wraz z szybkim rozwojem Convergys poszerza swoją ofertę otwierając się na język włoski, francuski, czeski i węgierski.

  • Liczba pracowników: ok. 270
  • W roku 2014/2015 rekrutujemy: konsultantów helpdesk posługujących się językami obcymi (niemieckim, włoskim, francuskim, czeskim, węgierskim)
  • Oferty pracy dostępne: http://www.convergys.pl/praca.html#szczecin
  • Na aplikacje czekamy po adresem: wioletta.niemiec@convergys.com

 

Dołącz do nas!

Arbeite bei uns!

Work with us!