• 26 LIS 18

Wyniki pierwszego etapu V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach zakwalifikowali się wszyscy uczestnicy, którzy przesłali do nas swoje prace. Potwierdzenie można uzyskać, wysyłając pytanie na adres krzysztof.flasinski@usz.edu.pl

Jednocześnie prosimy Uczestników, którzy nie wypełnili wszystkich dokumentów (m.in. oświadczenia dotyczącego danych osobowych, a także innych załączników) o wydrukowanie i przywiezienie podpisanych oświadczeń na drugi etap Olimpiady. Braki formalne uniemożliwią wzięcie udziału w kolejnych etapach.

Zapraszamy na drugi etap, który odbędzie się 14 grudnia od godz. 12, na Uniwersytecie Szczecińskim, Wydział Filologiczny, Piastów 40b, 71-065 Szczecin, budynek nr 4.

Kalendarium, regulamin, testy z poprzednich edycji oraz więcej informacji na temat Olimpiady znajduje się na stronie głównej OWM pod adresem: