• 22 SIE 19

XIX Zachodniopomorski Festiwal Nauki na Wydziale Filologicznym US – 17 września

Zapraszamy do zapoznania się z programem XIX Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki na Wydziale Filologicznym US (al. Piastów 40b, bud. 4), który odbędzie się 17 września 2019 roku w godz. 9.45 – 15.15.

W programie znalazły się liczne wykłady, warsztaty i profesjonalne zajęcia językowe, które poprowadzą nauczyciele akademiccy i doktoranci wydziału. W organizację wybranych zajęć włączyli się również studenci należący do kół naukowych. Uczniowie szkół ponadpodstawowych będą mogli wziąć udział w lekcjach języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, a nawet – czeskiego i chińskiego. Wybrane warsztaty odbędą się w specjalistycznym laboratorium językowym. Ponadto zaplanowano wiele prezentacji poświęconych historii i kulturze poszczególnych krajów oraz osobny blok wykładów i warsztatów z zakresu dziennikarstwa. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na zajęcia!

XIX ZFN – program Wydziału Filologicznego US

Kontakt dla szkół – zapisy:

mgr Ewelina Lewandowska-Wolniewicz

ewelina.lewandowska-wolniewicz@usz.edu.pl